ПРИВІТАННЯ!

розміщено в: Без категорії | 0

квіти

Щиросердечно вітаємо Богдана Миколайовича

з Днем народження

Прийміть найкращі щирі побажання
І гарячий наш палкий привіт,
Хай це хороше тепле привітання
Звучить для Вас ще добру сотню літ.
Бажаємо Вам здоров’я міцного,
Щоб серце зігрівало тепло,
Щоб завжди в душі панувало добро,
Ідей і наснаги, здоров’я без ліку,
І довгого-довгого щедрого віку.

Многая і благая літа!!!

 

У цей червневий час свій День народження святкує мудрий керівник, щирий порадник та усіма шанована людина –

Богдан Миколайович Андрушків.

Богдан Миколайович своєю мудрістю та батьківською турботою опікується розвитком нашої кафедри. Під його керівництвом кафедра досягла чималих здобутків. Окрім розширення навчально-методичної бази підготовки студентів різних менеджерських спеціалізацій, кафедра займає активні наукові позиції. Уже декілька років поспіль проводиться науково-практична конференція приуроченої пам’яті почесного професора ТНТУ, академіка НАН України Чумаченка Миколи Григоровича. З метою заохочення наукової творчості студентів та молоді, підвищення престижу науки уже вкотре кафедрою організовуються конкурси наукових робіт.

За час тривалої та плідної роботи кафедра налагодила тісну та плідну співпрацю з Академією соціального управління, Фондом неординарних ідей і проектів, Науковим парком «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля», експериментальною науково-дослідною лабораторією ЕЛІТА

За результатами рейтингового оцінювання кафедра менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва неодноразова посідала перші місця з-поміж усіх кафедр університету.

Безумовно, здобутки кафедри не були б такими значними без провадження мудрого керівництва її завідувача. Богдан Миколайович своєю енергійністю, завзятістю та наполегливістю, згуртував нас довкола спільної роботи. А своїм прикладом Він показує нам та студенткам яким повинен бути справжній менеджер. Керівництво наукою та персоналом – не легка справа, та Богдану Миколайовичу вдається це просто: де прикладом, де порадою, а головне повагою, розумінням та вірою у нас, у студентів.

Богдане Миколайовичу, щиро дякуємо Вам за ваші поради та настанови, за ваше співпережиття за кожного з нас, за вашу «менеджерську» службу у сфері науки. Хай Господь Бог шле Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, сімейного затишку та поваги від людей на Многії Літа!

Колектив кафедри