Звернення учасників щорічної зустрічі кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва ТНТУ імені Івана Пулюя з студентами – магістрами 2016- 2017 навчального року до студентства та професорсько-викладацького складу університету

розміщено в: Без категорії | 0

6 жовтня відбулась запланована зустріч професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва з магістрами. Зустріч було розпочато із привітань завідувача кафедри Богдана Миколайовича Андрушківа, зачитання вітального листа від першого проректора університету Миколи Мирославовича Митника та декана факультету економіки та менеджменту Галини Володимирівни Ціх.

В ході зустрічі було обговорено ряд наукових, навчальних та організаційних питань, розроблено комплекс подальших дій щодо успішної реалізації програми підготовки магістра.

Оскільки  менеджер – це людина, яка не стоїть осторонь подій, а перебуває у їх гущі і основним покликанням якої є зорганізувати навколо себе інших людей, згуртувати їх навколо вирішення та розв’язання, а то й при потребі уникнення, певних ситуацій, шляхом застосування ефективних важелів та інструментарію управління, то в результаті  зустрічі менеджерів-науковців та менеджерів майбутніх практиків було прийнято звернення до студентства та  професорсько-викладацького університету та усіх небайдужих до майбуття нашої держави та процесів, які мали, мають і матимуть місце у її розвитку.

 

«Лупайте цю скалу, нехай ні жар

ні холод не спинить Вас»

(Іван Франко)

 

Звернення

учасників щорічної зустрічі кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва ТНТУ імені Івана Пулюя з студентами – магістрами 2016- 2017 навчального року до студентства та  професорсько-викладацького складу університету

 

Кафедра приєднується до всіх добрих побажань, висловлених на адресу сьогоднішніх вступників та наступних випускників, що у лютому 2017 року завершать навчання і підуть у бізнес, виробництво і, не виключено, у органи державного управління, місцевого самоврядування.

Ви, шановні, не помилились, обравши наш ВУЗ, який дає не лише освіту, а і в певних рамках дозволяє отримати знання з менеджменту інженерно-технічних новацій, підприємництва тощо.

Іван Франко писав: Лупайте скалу знань, щоб їх вміло застосувати для виходу нашої держави з блукань, в які вона потрапила мабуть через те, що власне не маємо гідних патріотичних лідерів держави. Партійні функціонери є членами формувань не відомо якого спрямування, спеціалістів без належної заробітної плати і т.д., і т.п..

Ми повинні говорити з перших хвилин перебування в навчальному закладі правду, ми повинні підготувати Вас до боротьби за неї, а для цього, за нинішніх обставин, ми повинні дати Вам гострий інструментарій, щоб її відстояти. Революція гідності відкрила очі на ворога, який століттями маскувався під брата, а нині показав хижі зуби і підступно, цинічно, підло оббріхує нас. Нам необхідно вистояти, а вся неправда згине як роса на сонці.

Народна мудрість каже: «Де двоє б’ються, там третій користає!». Ми повинні Вас навчити відрізняти одних від других і третіх.

Усі негативи, що мають місце у нашому суспільному житті, створюють цікаві передумови для нашого прозріння, наповнення життя змістом. Ми повинні його змінити та зробити його гідним для наших потомків.

Сучасне покоління, шановні студенти, повинно сказати: «Досить експериментів на людській свідомості, досить спекуляцій на політиці, досить ділити нашу державу на Схід і Захід, лівих і правих, православних і католиків, досить політичного фарисейства! Ми хочемо і будемо працювати на своє щасливе українське майбуття!»

Ми хочемо жити у світі злагоди і порозуміння, миру і достатку. Ми, українці, даємо світові 10 відсотків винаходів і раціональних пропозицій. За японською градацією наш народ належить до народів з найвищим інтелектуальним коефіцієнтом. Через те наші революції безкровні, або малокровні. Справді, наші офіцери і генерали в миротворчих місіях проявляли талант і взірці героїзму, а відстояти свою державу чомусь не вміють, а може не хочуть? Острів Тузла в Криму від посягань «добрих і мирних» сусідів відстояла не держава, а цивільна оборона, яку підняв на ноги глава адміністрації, афганець, росіянин Сергій Куніцин – теж парадоксально. Він тоді сам організував захист кордону від псевдокозаків. Чому сьогодні старшина ВДВ Росії бив палицею нашого генерала. А той не застрелив кривдника держави? Це передбачено законом!

Наші люди самотужки без спеціальної освіти здатні конструювати не лише сільгоспмашини, автомобілі, а й літаки, на яких успішно літають. Добровольці захистили кордон на Сході, інші добровольці-волонтери забезпечили їх життєдіяльність в екстремальних умовах. Держава у цих процесах не завжди сприяє творчості на місцях, а бюрократи від управлінського апарату ще й схильні ставити перепони.

При бажанні та впровадженні пропонованих інституційних засад економічної конституції, інноваційно-логістичних методів управління, повного регіонального господарського розрахунку нам під силу розв’язання всіх цих проблем, у т.ч. і найбільш актуальних, енергетичних. Бо ще цілком недавно Дашавські нафта і газ забезпечували всю післявоєнну Європу. Карпатськими лісами вона відбудовувалась (за усною короткою вказівкою Й.В. Сталіна:  «странє нужен лєс!»  протягом двох тижнів тільки в Івано-Франківській області було створено 16 ліспромгоспів, які так активно працювали, що галявини від цієї роботи до сьогодні ще не позаростали). Не вигинувши у 33-ті роки минулого століття, українці, самі недоїдаючи після війни, годували хлібом усіх, хто просив допомоги у радянського союзу.

Наш університет дасть Вам необхідні знання, практичні навики, щоб професійно використовувати національні ресурси, збагачувати державу і її народ.

Не будемо повторювати відомих істин, завершимо наше звернення біблійним перефразуванням:

Щасливі нинішні випускники, бо вони будуть інженерами, управлінцями, будівельниками щасливого майбутнього нашої держави.

Щасливі терпеливі та наполегливі у навчанні, бо переживуть всі негаразди і дочекаються кращих часів.

Щасливі знаючі, бо вони вкажуть дорогу нашому народу до благополуччя і будуть пошановані людьми і державою.

Життя продовжується… Кафедра менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва прийняла старт у подоланні дистанції, необхідної для повного забезпечення регіону менеджерами-підприємцями – випускниками технічного університету та менеджерами інноваційної діяльності. Ми і надалі будемо впроваджувати у життя свій основний девіз:

«Висококваліфіковані менеджери –  запорука раціонального використання ресурсів, ефективного господарювання і успішного майбутнього сильної і потужної України. У розвитку підприємництва –достаток, безпека і благополуччя родини, суспільства, держави».

Побажаймо всім нам Миру, легкої дороги до благополуччя, успішного долання всіх негараздів у цій потрібній і благородній роботі забезпечення національної економіки висококваліфікованими кадрами.

Хай Господь Бог дасть нам розуму та сили щоб скерувати нинішніх першокурсників на дорогу успішного та ефективного навчання, а завтрашнім випускникам прищепити терпіння, наполегливість та любов, щоб кожен зумів досягти свого покликання, а не закопати даровані Всевишнім таланти.

Звернення прийнято одноголосно 06 жовтня 2016 року.

 

Керівник прес-центру кафедри МП

Ольга Владимир

20161006_120914 20161006_120923 20161006_120928 20161006_120944