Configurations Error(!)
Get Adobe Flash player

Відбулася чергова зустріч колективу
кафедри менеджменту підприємницької діяльності
з майбутніми спеціалістами і магістрами

Кафедра менеджменту підприємницької діяльності ввела у 2010 році в практику на початку навчального року проводити знайомство студентів з викладачами кафедри. Так, 03 вересня відбулася традиційна зустріч з спеціалістами і магістрами. Під час зустрічі завідувач кафедри розповів про склад кафедри, умови її функціонування, було представлено не лише викладацький склад, а й науково-навчально-методичні здобутки кафедри, розкрито перспективи її розвитку.

Необхідно сказати, що, справді, в кафедри є творча ініціатива і відомі набутки, серед яких:

-  відкриття спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності»;

-  відкриття електронного наукового фахового видання «Соціально-економічні проблеми і держава»;

-  створення унікального музею «Засоби управління та економічної літератури тоталітарного режиму»;

-  відкриття науково-дослідницької кафедральної теми «Організаційно-економічний механізм управління ресурсним потенціалом сфери послуг в умовах трансформаційної економіки».

У майбутньому передбачено послідовне оновлення навчально-методичної літератури, видання нових навчальних посібників, книг та монографій.

У процесі зустрічі відбулася цікава розмова, дискусія з приводу розвитку підприємницької діяльності в умовах трансформаційної економіки.

 

Регіональний семінар ТНТУ імені Івана Пулюя в контексті проблем Хоростківського дендропарку

 

У технічному університеті відбувається багато науково-практичних конференцій. Особливо людно і цікаво вони відбуваються на факультеті управління та бізнесу у виробництві.

Надзвичайно цікавим, актуальним і своєчасним став регіональний науково-практичний семінар «Розвиток сфери обслуговування в умовах трансформаційної економіки», який організований кафедрою менеджменту підприємницької діяльності на базі Хоростківського дендропарку – науково-дослідної інстанції.

Засідання відбулося відповідно до програми та наукової тематики семінару. Вів семінар ініціатор і його керівник д.е.н., проф. Андрушків Б. М.

Детальніше...

 

naratyvyТернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя ініціює задуматись над формуванням Економічної Конституції України

 

Якщо економіка буде патріотичною,

то в умовах України це може стати

запорукою її ефективності

(Богдан Андрушків)

 

На початку 2013 року світ побачила книга – «Наративи з проблем формування інституційних засад Економічної Конституції України», підготовлена авторським колективом Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та репрезентована на Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні адаптивно трансформаційні підходи до формування інституційних засад регламентації фінансово-економічної діяльності підприємств в умовах реформаційного суспільства (інноваційні аспекти)», зокрема, під час наукового Україно-польського міжвузівського семінару «Інновації: наука-освіта-виробництво», зорганізованих кафедрою менеджменту підприємницької діяльності.

Детальніше...

 

ІІ НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

27 березня 2013 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася Друга Всеукраїнська науково-практична конференція пам’яті почесного професора ТНТУ імені Івана Пулюя, академіка НАН України М. Г. Чумаченка: “Сучасні адаптивнотрансформаційні підходи до формування інституційних засад регламентації фінансово-економічної діяльності підприємств в умовах реформаційного суспільства (інноваційні аспекти)”.

Детальніше...

 

XVІ НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

5 - 6 грудня відбулася XVІ Наукова конференція Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Відкривав конференцію ректор університету докт.тех. наук, професор Ясній Петро Володимирович.

Під час пленарного засідання із корисними та змістовними доповідями виступили:

  • Ніконенко Василь Миколайович «Ефективність зовнішньої політики та її основні риси».
  • Андрушків Богдан Миколайович та Вовк Ірина Петрівна «Ресурсономіка. Проблеми теорії і практики».
  • Яськів Володимир Іванович «Джерела живлення з коректором коефіцієнта потужності».
  • Пастух Олег Анатолійович «Перспективи квантового комп'ютенгу».

Детальніше...

 
Більше статтей...