ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ

Освітній рівень: бакалавр, магістр

Форма навчання: денна, заочна

 

Ви любите подорожувати? Відстежуєте останні тенденції та шукаєте об’єкти, які є унікальними в світі готельного та ресторанного бізнесу? А бо ж Ви цікавитеся національною та міжнародною кухнею, аби відкривати для себе секрети кулінарії близьких і далеких країн?

 

Це спеціальність для вас. Разом з тим, ви не тільки будете знати, як працює сучасний готель, але і матимете можливість керувати ним. Готельно-ресторанний бізнес є галуззю з високим рівнем конкуренції, що має за мету максимально задовольнити потреби споживачів, забезпечити високий рівень комфорту, задовольнити найрізноманітніші побутові, господарські і культурні запити гостей. З кожним роком вимоги до рівня цих послуг зростають. Чим вищі культура та якість обслуговування відвідувачів, тим вищий імідж готелю й ресторану, тим привабливіші вони для клієнтів.

 

Цікава робота в одній із найперспективніших галузей

Можливість побувати у багатьох країнах

Хороший заробіток

Можливість кар’єрного росту

Реалізація творчого потенціалу

 

До роботи кафедрою залучено висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який працює відповідно до інноваційних освітніх програм, включаючи програми подвійного диплома, академічної мобільності та проходження стажування і мовної практики в закордонних університетах; використовує сучасні освітні технології, чим забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці України і Європи.

Студенти вивчають сучасні тенденції у готельному і ресторанному бізнесі, інноваційні технології готельної й ресторанної продукції, контроль якості послуг, організацію діяльності закладів готельно-ресторанного господарства. Система підготовки кадрів для готельно-ресторанного бізнесу, яка сформована в університеті, формує змістовну базу знань, умінь, навичок, а також досвід самостійної роботи й особисту відповідальність кожного студента.

Якість навчального процесу забезпечується отриманням практичних навиків у спеціалізованих лабораторіях університету та готельно-ресторанних закладах м. Тернополя та України.

В процесі навчання студенти вивчають дві іноземні мови: одну основну (англійську або німецьку), а іншу за власним вибором (англійську, німецьку, польську, французьку)

Наш університет відкритий для всіх, хто хоче стати висококваліфікованим організатором, справжнім майстром готельно-ресторанного сервісу.