ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ

Освітній рівень: бакалавр, магістр

Форма навчання: денна, заочна

Ви любите подорожувати? Відстежуєте останні тенденції та шукаєте об’єкти, які є унікальними в світі готельного та ресторанного бізнесу? А бо ж Ви цікавитеся національною та міжнародною кухнею, аби відкривати для себе секрети кулінарії близьких і далеких країн?

Це спеціальність для вас. Разом з тим, ви не тільки будете знати, як працює сучасний готель, але і матимете можливість керувати ним. Готельно-ресторанний бізнес є галуззю з високим рівнем конкуренції, що має за мету максимально задовольнити потреби споживачів, забезпечити високий рівень комфорту, задовольнити найрізноманітніші побутові, господарські і культурні запити гостей. З кожним роком вимоги до рівня цих послуг зростають. Чим вищі культура та якість обслуговування відвідувачів, тим вищий імідж готелю й ресторану, тим привабливіші вони для клієнтів.

Переваги професії:

• Цікава робота в одній із найперспективніших галузей
  • Можливість побувати у багатьох країнах
  • Хороший заробіток
  • Можливість кар’єрного росту
  • Реалізація творчого потенціалу

Навчальний процес

До роботи кафедрою залучено висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який працює відповідно до інноваційних освітніх програм, включаючи програми подвійного диплома, академічної мобільності та проходження стажування і мовної практики в закордонних університетах; використовує сучасні освітні технології, чим забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці України і Європи.

Студенти вивчають сучасні тенденції у готельному і ресторанному бізнесі, інноваційні технології готельної й ресторанної продукції, контроль якості послуг, організацію діяльності закладів готельно-ресторанного господарства. Система підготовки кадрів для готельно-ресторанного бізнесу, яка сформована в університеті, формує змістовну базу знань, умінь, навичок, а також досвід самостійної роботи й особисту відповідальність кожного студента.

Якість навчального процесу забезпечується отриманням практичних навиків у спеціалізованих лабораторіях університету та готельно-ресторанних закладах м. Тернополя та України.

В процесі навчання студенти вивчають дві іноземні мови: одну основну (англійську або німецьку), а іншу за власним вибором (англійську, німецьку, польську, французьку).

Наш університет відкритий для всіх, хто хоче стати висококваліфікованим організатором, справжнім майстром готельно-ресторанного сервісу.

Перелік майбутніх посад:

• керівники виробничих підрозділів у закладах ресторанного господарства, готелях та інших місцях розміщення;
  • керівники малих підприємств – готелів та закладів ресторанного господарства; менеджери (управителі) в торгівлі, готелях та закладах ресторанного господарства;
  • менеджери підприємства з приготування та постачання готових страв, кафе (бару, їдальні), ресторану, готельного господарства;
  • професіонали в галузі туризму, готельної, ресторанної та санаторно-курортної справи; спеціалісти з адміністративної роботи (головний адміністратор та метрдотель);
  • фахівці із організації дозвілля;
  • адміністратор залу;
  • адміністратор черговий.