ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ

Освітній рівень: бакалавр, магістр

Форма навчання: денна, заочна

Спеціальність «Туризм» є дуже популярною на ринку праці і має гарні перспективи щодо працевлаштування як на національному, так і на міжнародному ринках. Якщо раніше в цей бізнес приходили «з вулиці» і вчилися всьому на практиці, то сьогодні потрібні професійно підготовлені фахівці з тур- оперейтингу. Значного розвитку зазнають інформаційні системи і технології у туризмі, якими слід володіти. Людина, яка обрала туризм своєю професією завжди здатна працевлаштуватися.

Якщо Ви любите подорожувати і бажаєте забезпечити собі яскраве майбутнє, хочете отримати економічну і мовну підготовку Та навики підприємництва – обирайте спеціальність «Туризм».

Праця в туристичній сфері одна із найбільш затребуваних у сучасному світі, добре оплачувана, надає можливість відвідувати величезну кількість унікальних країн, вона не рутинна і одноманітна, а цікава та різнобічна. Отож, робота в сфері туризму не тільки приносить гроші, але і забезпечує моральне задоволення, нові знання та знайомства.

Переваги професії:

• Цікава робота в одній із найперспективніших галузей
  • Можливість побувати у багатьох країнах
  • Хороший заробіток
  • Можливість кар’єрного росту
  • Реалізація творчого потенціалу

Навчальний процес

До роботи кафедрою залучено висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який працює відповідно до інноваційних освітніх програм, включаючи програми подвійного диплома, академічної мобільності та проходження стажування і мовної практики в закордонних університетах; використовує сучасні освітні технології, чим забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці України і Європи.

Студенти вивчають сучасні тенденції у готельному і ресторанному бізнесі, інноваційні технології готельної й ресторанної продукції, контроль якості послуг, організацію діяльності закладів готельно-ресторанного господарства. Система підготовки кадрів для готельно-ресторанного бізнесу, яка сформована в університеті, формує змістовну базу знань, умінь, навичок, а також досвід самостійної роботи й особисту відповідальність кожного студента.

Якість навчального процесу забезпечується отриманням практичних навиків у спеціалізованих лабораторіях університету та туристичних організаціях м. Тернополя, України та закордону.

Наш університет відкритий для всіх, хто хоче стати висококваліфікованим організатором, справжнім майстром готельно-ресторанного сервісу.

Можливі працевлаштування:

• Інспектор, інструктор, методист та агент з туризму;
  • організатор туристичної і готельної діяльності;
  • фахівець з розвитку туризму та спеціалізованого туристичного обслуговування;
  • економіст у сфері туризму;
  • консультант з подорожей та організатор подорожей;
  • менеджер з онлайн-бронювань у туристичній сфері;
  • менеджер з онлайн-продажів у туризмі;
  • організатор подорожей (екскурсій);
  • організатор туристичної діяльності (туристичного бізнесу);
  • супроводжувач у подорожах ;
  • фахівець з організації дозвілля;
  • фахівець із роботи у глобальних дистрибутивних системах і туризмі
  • фахівець із туристичного обслуговування;
  • фахівець із розробки віртуального туристичного продукту та контингенту.