Хроніка подій кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва

Наша кафедра не лише підтримує традиції 15-ти річної давності, але й успішно їх розвиває.

У зв’язку із початком 2016-2017 н.р., працівники уже неодноразово проводили кафедральні зустрічі та обговорення подальших напрямів розвитку та шляхів їх досягнення.

Відтак,  на останньому засіданні кафедри МП визначено ряд заходів та завдань на найближчий період, зокрема:

• вирішено провести традиційну зустріч професорсько-викладацького складу кафедр із магістрами нового набору;
  • з метою вдосконалення та введенням нових елементів у роботу профорієнтаційного характеру вирішено запросити на зустріч у вигляді круглого столу з представниками шкіл, коледжів, ліцеїв та представників бізнесу з метою обговорення існуючих проблем та потреб як підростаючого покоління менеджерів-підприємців, так і сучасного ринку праці;
  • дивлячись у перспективу, кафедра вивчає можливості відкриття нових спеціальностей соціального спрямування.

Разом з тим, на засіданні ради факультету економіки та менеджменту представники кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва взяли активну участь в обговоренні ряду практичних питань, які стосуються результатів набору студентів на 2016-2017н.р., рекомендацій до вступу в аспірантуру, напрямів міжнародної співпраці, роботи навчально-методичної комісії та ряду інших питань, що стосуються функціонування як кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва, так і факультету загалом.

Ольга Владимир,

керівник прес-центру кафедри МП